Доставим в любой населенный пункт Украины

Гарантія та умови використання

Коментарі, зворотний зв'язок

Залишаючи коментарі або будь-яку іншу інформацію на сайті, користувач приймає відповідальність за те, що його інформація не є незаконною чи не порушує авторські права третіх осіб, не є загрозливою або наклепницькою, не пропагує ненависть, дискримінацію за расовою, статевою, релігійною, соціальною ознаками, будь-яким іншим способом не порушує законодавство України.

Реєстрація на сайті

При реєстрації клієнт або відвідувач магазину «Автоформа» зобов'язується надати точну достовірну інформацію. Після завершення реєстрації надається логін і пароль, які потрібно зберігати в таємниці від третіх осіб. Відвідувач сайту несе повну відповідальність за дії, які робляться під його логіном.

У разі втрати логіна і пароля потрібно повідомити про факт втрати адміністрації магазину.

Обмін і повернення товару

З огляду на норми законодавчих актів України споживач може повернути або обміняти куплений в магазині «Автоформа» товар в таких випадках:

1.Товар, який куплений в нашому магазині, неналежної якості.

2.Товар якісний, але не підійшов покупцю.

Згідно статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів», якщо були виявлені істотні недоліки, які заважають використовувати покупку за призначенням, покупець має право на обмін товару або повернення грошей.

Істотний недолік - це недолік, який не може бути усунутий взагалі, може бути усунутий в термін понад чотирнадцять днів або цей недолік робить товар іншим, не таким, який передбачений в договорі.

При необхідності виявлення нестачі може бути притягнутий Авторизований Сервісний Центр, уповноважений для цих цілей виробником товару. Відповідно до положення пункту 4 статті 17 Закону України «Про захист прав споживачів» експертиза проводиться в триденний термін з моменту отримання від покупця письмової згоди на її проведення.

Товар без недоліків не може бути обміняний або повернутий якщо:

  • з моменту покупки пройшло більше 14 днів;
  • товар вже був у використанні;
  • після перевірки товару було виявлено стороннє втручання (товар відкривався, ремонтувався) або порушені інші умови гарантійного обслуговування;
  • неповна комплектація товару.

Обмін і повернення товарів за гарантійними і негарантійним випадків проводиться за рахунок покупця.

Реєструючись або оформляючи замовлення в магазині Avtoforma.com користувач погоджується з вищевказаними умовами.

Підписка на новини